Aston Charming Eyes * PL

Uroczy chłopaczek w kolorze Rag  a / niebieski kolorpoint / Kocurek o dużej głowie i szafirowych oczach. Zapowiada się na dużego kocurka. Wykapany tatko - rezerwacja.

A-Leon Charming Eyes * PL

Urokliwy kocurek o wspaniałych bardzo mocno niebieskich oczkach jak to zwykle u kremaków bywa. Kocurek będzie wielkim przytulasem  co wynika z jego charakteru i naszych obserwacji tego koloru od ponad 10-ciu lat - zarezerwowany.

Alan Charming Eyes * PL

Dziecko  solidnej budowy w ciekawym kolorze Rag e 04 / kolorpoint kremowy z mitted , czy z lynx jeszcze nie wiemy- lecz jest taka szansa . Oczy kocurek ma bajkowe i charakter także. Zarezerwowany.

Amir Charming Eyes * PL

Trzeci wspaniały braciszek w kolorze pysznej rurki z kremem.   Kremowy bikolor .    ? Maluch jeszcze się ukrywa . Nie mamy więć pewności, czy będzie lynx , czy nie będzie, niebawem się okaże. Za to wiem ,że będzie dużym, wspaniałym pieszczochem i bardzo ufnym i spokojnym chłopcem -  rezerwacja.

Aleks Charming Eyes * PL

Kolorpoint blu czyli Rag a - wolny , bo nie jest kobietką. Duży , masywny kocurek - jego atutem są oczy - piękne , duże , szafirowe i pięknie rozłożone uszy co u ragdolla jest atutem. Będzie pięknym, ufnym misiaczkiem.  Rezerwacja.

Ametyst Charming Eyes * PL

Następny zwolniony z rezerwacji bo udawał słodką koteczkę. Kocurek jest niebieskim kolorpointem z mitted i lynx. Żywy , interesujący chłopaczek- kocha mamusię najbardziej z całego stadka, wniosek : będzie wielkim pieszczochem i fanem ludzkich rąk , nie ukrywam,że ,, łóżeczek " z paniami w środku także .  Zarezerwowany.

Miot na literę A

Data urodzenia: 0000-00-00
Ojciec: Garet Charming Eyes * PL
Matka: Delicja Charming Eyes * PL

Urodzone 20 września 2020 . Dzieci Gareta Charming Eyes * PL - kocurek w kolorze Rag a 21 - naszej pięknej Delicji ,szylkretki bikolorki niebiesko- kremowej- Rag g 03. Póki co chłopcy rosną zdrowo.Ten urokliwy miocik będzie mógł nas opuścic około 16 grudnia 2020.Nie mamy wolnych kociaków w tym miocie.

 

 

.

Płeć Imię Kolor Status
KocurAston Charming Eyes * PLkolorpoint niebieskiKociak zarezerwowany
KocurA-Leon Charming Eyes * PLkremowy bikolorKociak zarezerwowany
KocurAlan Charming Eyes * PLkolorpoint kramowy z mittedKociak zarezerwowany
KocurAmir Charming Eyes * PLkremowy bikolorKociak zarezerwowany
KocurAleks Charming Eyes * PLkolorpoint niebieskiKociak zarezerwowany
KocurAmetyst Charming Eyes * PLkolorpoint niebieski z mitted i lynxKociak zarezerwowany