Sally Charming Eyes*PL

Śliczna , sympatyczna ,pełna uroku koteczka. Będzie godnym reprezentantem swojej rasy .

Stella Charming Eyes *PL

Wielkie , przytulaste cudo o fiołkowych oczętach w niebanalnym kolorze liliowym z lynx.Zapowiada się na super kotkę o wspaniałym charakterze .Odziedziczyła  wszystko co najlepsze nie tylko po świetnych rodzicach , ale także po niezapomnianym dziadku.

Szafirek Charming Eyes *PL

Jeżeli ktoś marzy o kocie pięknym jak dziadek Roxi , o charakterze cudownym Roxiego i jego syna Rambo - z wszystkimi ich super cechami ,plus by kot był prawdziwym koto-psem to te wszytkie cechy znajdzie u Szafirka.Nadmieniam ,że linia matki i babki to piękne, przytulaste koteczki. Babcia dzieci już nie rodzi , a mama ? Zastanowię się,ale może to być też ostatni miot cudownej Rivierki.

Sinbatt Charming Eyes * PL

NIEBIESKI kolorpoint z lynx - urocze, przytulaste kociątko. O jego cechach charakteru nie ma sensu sie rozpisywać bo w niczym nie odbiega od rreszty kotków z tego miotu. Wszytkie cechy swoich przodków opisane przy rodzeństwie dotyczą i jego. Cały miot jest cudowny pod każdym względem.

Miot na literę S

Data urodzenia: 2024-02-18
Ojciec: Rambo Szafirowy Domek*PL
Matka: Riviera Charming Eyes*PL

 Piękne kocięta Rivierki i Rambo. Jak zawsze zdrowe, duże i wspaniałe.Urodzone 18 lutego 2024. W miocie mam 2 koteczki i dwa kocurki . Wszystkie kociaki z tego miotu mają rezerwację.

.

Płeć Imię Kolor Status
KotkaSally Charming Eyes*PLkolor point blu z lynxKociak zarezerwowany
KotkaStella Charming Eyes *PLliliowa kolborpointka z lynxKociak zarezerwowany
KocurSzafirek Charming Eyes *PL liliowy kolorpoint z lynxKociak zarezerwowany
KocurSinbatt Charming Eyes * PLkolorpoint blu z lynxKociak zarezerwowany